• Oraş: Chișinău
  • Studii: Studii superioare în domeniul marketing; business și administrare reprezintă un avantaj
  • Experienţă: 2 ani în domeniul vânzărilor B2B (business to business)
  • Salariu: 10 000 lei + bonusuri pentru fiecare client
  • Program de lucru: 09:00-17:00
Suntem în căutarea unui agent de vânzări corporative cu posibilitatea reală de a crește în scurt timp la funcția de director vânzări. Ce oferim? 1. Instruire inițială în domeniul de activitate a companiei (bazele sistemelor de ventilație, climatizare, încălzire); 2. Salariu motivant după formula: salariu fix + salariu tarifar în baza rezultatelor înregistrate (salariul fix se negociază individual conform experienței și studiilor candidatului); 3. Abonament la sală de fitness din contul companiei.
Luaţi legătura cu managerul
sau trimiteţi CV pe adresa de e-Mail indicată
  • Studii: Superioare, specialitatea ACGV
  • Experienţă: 2 ani
  • Salariu: De la 12 000 lei
  • Program de lucru: Luni-Vineri
Suntem în căutarea unui tânăr inginer-proiectant al sistemelor de încălzire, ventilare și climatizare. Printre principalele responsabilități sunt: *Capacitatea de a lucra cu proiectarea și documentația de ventilație. *Controlul calității lucrărilor de instalare *Capacitatea de a gestiona și coordona obiectele. Vă oferim: *salariu competitiv (se discută la convorbire); *echipă prietenoasă de profesioniști; *perspective pentru carieră și creștere personală, *abonament la sală de forță.
  • Studii: Fără studii (studii medii sau superioare reprezintă un avantaj)
  • Experienţă: Fără experiență de muncă
  • Salariu: De la 10 000 lei
Descrierea job: - Instalarea sistemelor de ventilație în clădiri rezidențiale, hipermarketuri, spații comerciale, etc.
  • Studii: Studii superioare în domeniu (HVAC)
  • Experienţă: Nu necesită
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Luni - Vineri
Atribuții de bază: - Întocmirea devizului conform schiţelor de proiect şi documentelor de licitaţie - Verificarea devizului şi analiza ofertelor comerciale, pregătirea volumelor de lucru - Calculul obiectelor, verificarea volumurilor conform desenelor tehnice

Trimite-ne CV-ul tău

încărcaţi un fişier pâna la 10MB în format PDF, Word

Clienţii noştri

Rompetrol
Pigeon
Petrom
Flormin Com
Sevacons
Profmet Grup
Irion
Proalfa
Varincom
Aprocomteh
Ioxa Impex
Pacific Motors
Daiana Comert
Le Bridge Corporation Limited
Comisia Naţională a Pieţei Financiare
Aventura Vinului
Jolly Alon
NANU
Asociatia Medicala Teritoriala Botanica
Atrium
Elat
Galaxia